www.vekkrasy.cz

WWW.VEKKRASY.CZ
MAKE-UP & HAIRSTYLING

O MNĚ

          Od malička jsem ráda kreslila a kombinovala barvy. Holky v mém okolí se nechávaly rády líčit “šminkami”, v té době jen – co maminky již nepotřebovaly. Líčení to sice, vzhledem k našim možnostem, nebylo vůbec dokonalé, ale vždy se líbilo.

          Velký vliv na mě měla moje babička, která byla prvotřídní dámskou krejčovou. Ta díky jejímu velkému návrhářskému talentu mě vlastně přivedla ke stylistice. Protože měla velkou  zásobu tehdejších německých Burd (cca kolem 60. let) mohla jsem si v nich listovat, procházet fotografie šatů a tak porovnávat dámské styly a střihy oblečení v jednotlivých letech. V pozdějších letech jsem tedy začala „koketovat“ i s designérstvím a byla jsem zaujata zkoumáním různorodých prvků jednotlivých uměleckých slohů a stylů.

          Přes všechny tyto kroky jsem došla k make-upu a také ke stylistice. Po střední škole jsem se rozhodla vystudovat odbornou vizážistiku s osvědčením u Asociace vizážistů a stylistů ČR, pod vedením Petra Lukeše, jednoho z nejlepších vizážistů, stylistů a fotograf v jedné osobě.